Üye OL

Üye OL

Diğer oyun sitelerine göre çok daha kolay bir şekilde tipo90 sitesinden üyelik açabilir sadece bir kaç dakika içerisin de yatırım yaparak yine bir kaç dakika içerisin de kazancınızı çekim talebi verebilirsiniz.

Tipo90 üyelik işlemleri sadece bayilikler aracılığı ile olur. Yapmanız gereken whatsapp üzerinden tipo90 müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmek.

Üye Ol

Tipo90 üyeliği esnasın da sizden hiç bir kimlik bilgisi talep edilmez. Şirketimiz yada başka şirketler aracılığı ile tipo90 üyeliği açtırmak istediğiniz de sizden kimlik bilgisi talep edilirse kesinlikle kimlik bilgilerinizi paylaşmayın.

Bu önemli uyarıyı yaptıktan sonra Tipo90 üyeliği hakkında bilgi verelim. Tipo90 sitesine üye olduğunuz da yapacağınız ilk yüklemeniz de %100 bonus alıyorsunuz. Sonraki yatırımlarınız da sistem oyun hesabınıza otomatik olarak %20 bonus ekliyor. Banka ve papara ile yatırım çekim yapabilirsiniz.

Yatım alt limit 100 TL
Yatırım Üst Limit tek sefer de 100 bin TL
Çekim Alt limit 200 TL
Çekim Üst Limit günlük : 100 bin TL
Çekim İşlem süresi 5 dakika

Tipo90 Üyelik

Türkiye de en kolay üye olabileceğiniz ve sorunsuz bir şekilde yatırım/çekim yapabileceğiniz site Tipo90 oyun sitesidir. Tüm işlemlerin whatsapp üzerinden olması hem güvenlik hem de işlemlerin daha hızlı olması açısından tercih edilme sebeplerimizden biri. Üye olurken adınızı yada soy adınızı vermek zorunda değilsiniz. Müşteri temsilcilerimizin sizi kayıt ederken her hangi bir isim vermeniz yeterli olacaktır. Bu durum daha sonra yatırım yaparken veya kazandığınız parayı çekmek isterken hiç bir sorun yaşamazsınız. Diğer oyun siteleri gibi yatırım yaparken kolaylık sağlayıp çekim yaparken zorluk çıkarmıyoruz.

Amacımız sizlere güvenli bir şekilde en iyi ve en hızlı hizmeti sunmak. Yatırım veya çekim esnasın da müşteri her hangi birine ait para yatırım yöntemleri ile yatırım yapabilir yine aynı şekilde başkasına ait olan bir hesap ile çekim talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tipo90 Üye OL

Üyelik için yapmanız gereken sadece whatsapp üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmek. Müşteri temsilcileri size kullanıcı adı ve şifre ile birlikte site giriş linkini verecektir. Ve sonrasın da yatırım yapmak isterseniz yine whatsapp üzerinden iletişime geçerek yatırımlarınızı ve çekimlerinizi yapabilirsiniz.

Youtube Kanalımız

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir