Tipo90 Tombala

Tipo90 Tombala

Son zamanların en popüler oyunu haline gelen tombala oyunu tipo90 sitesin de sizlerle. Onlar tombala masasında canlı oyunlar oynayabilirsiniz. Ne kadar kart seçerseniz o kadar çok kazanma şansınız olur.

Diğer oyun sitelerinden farklı olarak aynı an da bir çok Tombala masasın da aynı anda kart açabilir ve şansınızı arttırabilirsiniz. Binlerce oyuncunun aynı anda oynayabileceği tombala oyunlarımız için yapacağınız her yüklemeniz de %20 yükleme bonusu veriyoruz. Sistem otomatik olarak oyun hesabınıza %20 bonusu tanımlıyor. Şansınız yaver gider de kazanç sağladığınız da çekim yapmak istediğiniz de her hangi bir bonus kısıtlaması olmaz. Tombala oyunların da sistemin verdiği bonus çekim yaparken kesiliyor mu sorusunu çok üyemizden işitiyoruz.

Tipo90 sitesin de sadece tombala oyunların da değil tüm oyunlar da yapacağınız yüklemeler de %20 yatırım bonusu alırsınız ve çekim sırasında bu bonuslar kesintiye uğramaz. Çekim talebiniz miktarı kadar çekim işlem talebinizden 5 dakika sonra vermiş olduğunuz bilgilere hiç bir kesinti olmadan gönderilir.

Tombala oyununu oynayabilmeniz için tipo90 üyeliğiniz olması gerekiyor. Eğer hala bir tipo90 üyeliğiniz yoksa whatsapp numaramız üzerinden iletişime geçerek tipo90 üyeliği talep edebilirsiniz. Tipo90 üyeliği için sizlerden kimlik belgesi talep etmiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir