Tipo90 Rulet Oyunları

Tipo90 Rulet Oyunları

Rulet oyun severlerin sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle tipo90 casino oyunların da rulet oyunlarının tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri de üyelerimizin görüşlerinden anlaşılıyor ki oyun içerisin de kısıtlamaların neredeyse hiç olmaması. Her oyun sitesi Canlı Rulet oyunları masalarına kısıtlama getirebilir. Bu o oyun sitesinin tercihine kalmıştır. Fakat tipo90 siz rulet oyunları severlere hiç bir kısıtlama getirmiyor.

Onlarca Canlı Rulet masaların da canlı kurpiyerler ile şansınızı deneyebilirsiniz. Rulet oyunları için yapacağınız yatırımlarda sistem otomatik olarak yatırım miktarınızın üzerine %20 bonusu ekleyerek ana bakiye olarak oyun hesabınıza ekler. Bonus dahil ana paranız ile yapacağınız tüm oyunlarınız da hiç bir kısıtlama getirilmez. Kazanç elde ettiğiniz de çekim talebi verirseniz hiç bir kesinti bonus kesintisi dahil olmak üzere çekim miktarı talebiniz aynı miktarda sizin belirteceğiniz her hangi bir hesaba aktarılır. Çekim işlem süresi sadece 5 dakikadır.

Rulet oyunlarımızı oynayabilmeniz için kullanıcı adınız ve şifreniniz olması gerekiyor . Eğer kullanıcı adınız ve şifreniz yoksa sitemizin sağ alt köşesinde bulunan whatsapp numaramız üzerinden iletişime geçerek tipo90 üyelik bilgilerinizi talep edebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir