Tipo90 Nasıl Bir Site

Tipo90 Nasıl Bir Site

Tipo90 sitesi diğer oyun sitelerine göre farklılıklar taşıyan ve Türkiye genelin de milyonlarca üyesi olan kapalı devre bir oyun sitesidir. Kapalı devre oyunu sitenin özelliği hiç bir kimlik bilgisine gereksinim duymadan üye olunabilmesi. Diğer oyun siteleri kimlik bilgileri olmadan üyelik açmazken tipo90 neden açıyor diye sorabilirsiniz. Diğer online oyun siteleri üyelerinin kimlik bilgilerini kart bilgilerini bütün kişisel bilgilerini kayıt altına alarak daha sonra da 3. şahıslar ile paylaşabiliyor. Bu bilgileri belirledikleri bir miktar ücret karşısın da internet ortamın da satışa sunuluyor. Bu bilgilere sizler de kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tipo90 sitesi bayilikler aracılığı çalışan ve asıl amacı Türkiye’nin her şehrin de her ilçesin deve hatta her mahallesin de kolayca ulaşabilir hale gelebilmesi için kurulan bir oyun sitesidir.

Tipo90 Farklılıkları

  • Kimlik bilgisi olmadan üye olabilirsiniz
  • Kendi adınıza olmayan yatırım araçlarını kullanabilirsiniz
  • Bir başkasının banka hesabına kazancınızı çekebilirsiniz
  • Whatsapp iletişim üzerinden 7/24 arayabilir yada yazabilirsiniz
  • Her yüklemeniz de yüksek bonuslar alabilirsiniz
  • Yüksek oranlardan faydalanabilirsiniz

Ve benzeri bir çok özelliklerden faydalanabilirsiniz. Tipo90 daha önce tipico.com sonrasın da rivalo.com sonrasın da rakipbahis.com ve yine sonrasın da totobo.com ve en son olarak tipo90.com olarak yayın hayatına devam etmektedir. Yaklaşık 13 yıldır Türkiye de hizmet veren sitemizin yaklaşık  3 milyon üyesi mevcut.

ETİKETLER:

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir