Tipo90 oyun sitesinin bayisi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece her hangi bir isim belirterek bayi paneli alabilir ve çevrenizdeki oyun severleri kendi bayiliğiniz üzerinden oyun oynatabilirsiniz.

Çevrenizde sevilen sayılan birimisiniz ?

Cevabınız ”EVET ” ise bayimiz olabilir ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bayilik ilk bakışta çok kolay gözükebilir ama asla buna kanıp bayimiz yada bir başka sitenin bayisi olmayın. Bayilik yaparak yüksek kazançlar elde edebileceğiniz gibi yüksek kayıp yaşayabilirsiniz. Öncelikle bayilik sayfamız da sizler için yaptığımız bilgilendirme yazısını anlaşılır şekilde okumanızı öneriyoruz.

Müşteri ödemeleri bayiler yapıyor.

Bilmeniz gereken en önemli konulardan biri müşteri ödemesini kimin yaptığıdır. Bu konu tam olarak anlaşılması zor bir konu olsa gerek ki konu hakkında bir çok soru ile karşılaşıyoruz. Açıklayıcı bir şekilde izah etmeye çalışalım.

Tipo90 oyun sitesi sizlere sadece sitenin alt yapısını kullanabilmeniz için bir bayi paneli verir ve bu bayi paneli ile üyelerinize giriş bilgileri oluşturabilir yatırım çekim yapabilirsiniz.

Bayi panelinize bakiye yükleyebilmek için sizinle anlaşılmış olan kar oranı üzerinden ödeme yapmanız gerekiyor. Örnek verecek olursak %80 kar oranı ile anlaşma yaptığınızı düşünürsek 2,000 TL ödeme yaparak bayi panelinize 10 bin bakiye tanımlatabilirsiniz.

Tipo90 size sadece alt yapısını kullanabilmeniz için imkan sunar ve bayi panelinizde bulunan bütün müşterilerinin sorumluluğunu size bırakır. Asıl yüksek kazancı siz elde edeceğiniz için müşterilerinizin de kazançlarını siz ödersiniz. Müşterinizden çektiğiniz kazanç bakiyeniz bayi panelinizdeki total bakiyeye yansır.

Bakiyeniz bittikçe ödeme yaparak bakiye alabilirsiniz.

Bayi panelinizde bakiyeniz bittiğinde yada bitmeye yakın dönemde iletişim kurup ödeme yaparak istediğiniz kadar bakiye satın alabilirsiniz.

Kazancınız ne olur ?

2000 Tl ödeme yaparak 10 bin tl bakiye aldığınızı düşünürsek ve bu bakiyenin tamamının kayıp olduğunu hesaplarsak 8000 tl kazanç elde etmiş olursunuz. 2000 tl bakiye parası ödediğiniz için geriye kalan 8000 tl sizin kazancınız olur.

Sizin çevrenizin

Daha detaylı bilgi için whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir