Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin en büyük oyun sitesi Tipo90 sitesi için sıkça sorulan soruları sizler için derledik. Whatsapp numaramız üzerinden iletişime geçmeden kafanızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

⦁ Tipo90 sitesine nasıl üye olabilirim ?

Hiç bir kimlik belgesi sunmadan tipo90 sitesine whatsapp üzerinden iletişime geçerek sadece her hangi bir isim soy isim ile üye olmak isteyebilirsiniz.. Müşteri temsilcileri vermiş olduğunuz isme soy isme kayıtlı kullanıcı adı ve şifreniz ile birlikte tipo90 güncel giriş adresini size iletecektir.

⦁ Tipo90 kullanıcı adımı ve şifremi değiştirebilir miyim ?

Kullanıcı adınızı değiştiremezsiniz. Şifrenizi değiştirebilirsiniz. Kullanıcı adı değişikliği için müşteri temsilcilerinizden yeni kullanıcı adı talep edebilirsiniz.

⦁ Tipo90 sitesine nasıl para yatırabilirim ?

Tüm işlemlerin whatsapp üzerinden ilerlediği tipo90 sitesin de yatırımlarınızı yapmadan önce müşteri temsilcilerinizden güncel banka veya güncel papara hesabı talep etmelisiniz. Müşteri temsilciniz size hangi banka ile ne kadar yatırım yapacağınızı sorar ve siz hangi banka ile ne kadar yatırım yapacağınızı söyledikten sonra müşteri temsilciniz size uygun banka hesabı iletecektir. Siz gönderiminizi yaptıktan sonra dekontu whatsapp üzerinden ilettikten bir kaç dakika sonra oyun hesabınıza bonus ile birlikte yüklenecektir.

⦁ Tipo90 sitesinden kazancımı nasıl çekebilirim ?

Whatsapp üzerinden müşteri temsilciniz ile iletişime geçerek iban / banka adı / İsim soy isim / Miktar yazıp göndererek çekim talebinizi iletebilirsiniz. Muhtemelen 5 dakika içerisin de çekim talebiniz gerçekleşecektir.

⦁ Başkasının hesabı ile para yatırıp çekebilir miyim ?

Tipo90 sitesinin Türkiye genelin de en çok tercih edilen oyun sitesi olmasını sağlayan en önemli sebeplerden biridir kimlik belgesi olmadan üye olabilmek, başkasına ait hesaplar ile para yatırıp çekebilmek. Her hangi bir isim adı altın da üye olabilir istediğiniz zaman her hangi birinin adına yatırım çekim yapabilirsiniz. Bu konuda hiç bir sorun yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

⦁ Arkadaşımı üye yapsam kazancım ne olur ?

Siteye yönlendirdiğiniz çevrenizde ki oyuncular üzerinden kazanç elde etmeniz mümkün. Fakat buradan size ne kadar kazanç sağlayabilirsiniz konusun da bir rakam belirtemeyiz. Yönlendirmiş olduğunuz oyuncuların ne kadar yatırım yapacağı kaybı/kazancı şimdiden bilinmediği için size bir rakam belirtmemiz ne yazık ki mümkün değil. Müşteri temsilcilerimiz ile yazılı veya sesli yapacağınız görüşmeler de detayları öğrenebilirsiniz.

⦁ Bugün arkadaşım %100 bonus almış ben neden alamadım ?

Sitemizin hesap hareketleri hesaplayıcıları üyelerimizin yatırımlarına ve kayıplarına göre geri iade mantığı altın da değişik zamanlar da bonus kampanyası yapar. Tipo90 sitesinin 12 binden fazla aktif üyesi bulunmakta. Sizde hak verirsiniz ki 13 bin üyeye %100 bonus vermek mümkün olmayabiliyor. Bu durum da yazılımcılarımızın geliştirmiş olduğu sistem zaman zaman üyelerimiz arasından belirlediği kişilere %100 bonus kampanyası yapıyor. Bu tamamen yapay zeka yazılımları ile gerçekleşiyor.

⦁ Oyun hesabımdaki paradan arkadaşıma aktarım yapabilir miyim ?

Evet yapabilirsiniz. Oyun hesabınızdaki paranın tamamını yada istediğiniz miktar da aktarım yapabilirsiniz. Bunun için müşteri temsilcinize hesabınızdan aktarım yapacağınız üye adı ile birlikte aktarım yapmak istediğiniz miktarı belirlemek yeterli olacaktır.

⦁ Sitedeki tüm oyunları oynayabilir miyim ?

Evet sitedeki tüm oyunları oynayabilirsiniz. Yatırım esnasın da aldığınız bir bonusun çevrim şartı yok ise sitedeki tüm oyunları oynayabilirsiniz. Şayet yükleme yaptığınız esnada aldığınız bonusun çevrim şartı var ise ve siz bu çevrim şartına uymadıysanız hesabınız da gerçekleşen tüm oyunlar ve elde edilen kazançlar geçersiz sayılır. Yapmış olduğunuz son yatırım talebinizi doğrultusun da size aide edilebilir yada oynamak istediğiniz oyuna göre bonuslu yada bonussuz olarak tekrar yükleme yapılır.

ETİKETLER:

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir